Inter hostel Liberec - budget accommodation
czech english deutsch polski rusky

Interhostel Liberec

Liberec jest miastem wojewódzkim z ponad 100 000 mieszkańców. Położony jest w kotlinie pomiędzy górą Ještěd a Górami Izerskimi. Położenie miasta daje ogromne możliwości uprawiania sportów i turystyki, dotyczy to zwłaszcza bogactwa tras narciarskich, turystycznych i rowerowych. Oprócz tego Liberec posiada bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową.

Doporučujeme navštívit
tipsport.jpg 3500 m (5 min. autem) Tipsport arena Liberec – multifunkční areál. Moderní hala s kapacitou až 9000 diváků slouží jako sportovní zařízení a zároveň se stala místem pro pořádání významných kulturních a společenských akcí.
zoo.jpg 850 m (10 min. pěšky) ZOO Liberec - liberecká zoologická zahrada je nejstarší zahradou na historickém území Československa. Vznikla roku 1919. Chová přes 170 druhů zvířat o celkovém počtu 955 jedinců.
bazen.jpg 1500 m (20 min. pěšky) Plavecký bazén Liberec - původně rize sportovní zařízení je cíleně přetvářeno na rekreačně-relaxační areál. Mimo sportovního vyžití při plavání poskytuje široký prostor pro aktivní formy odpočinku. Absolutní novinkou je 150 metrů dlouhý , nerezový tobogan, který je nejdelší "mezi Mnichovem a Moskvou„.
ještěd 5600 m (10 min. autem, 35 min. MHD) Sportovní areál Ještěd – v zimním období slouží tento areál jako lyžařský, v dalších ročních obdobích můžete vystoupat pěšky, na kole nebo lanovkou až na vrchol hory Ještěd, kde můžete navštívit v nadmořské výšce 1012 m.n.m. restaurační a hotelové zařízení.
babylon.jpg 3350 m (40 min. pěšky, 15 min. MHD) Centrum Babylon Liberec – největší krytý zábavní a společenský komplex v ČR. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den v aquaparku, lunaparku, nákupním městečku, IQparku nebo labyrintu.
boo.jpg 1000 m (15 min. pěšky) Botanická zahrada Liberec – nejstarší botanická zahrada v ČR. Stará se o nejpestřejší soubory exotických rostlin u nás. Ročně ji navštěvuje kolem 100 000 lidí.
zoo1320 900 m (10 min. pěšky) ZOO 1320 - kvalitní stylová restaurace s kapacitou 80 míst. K dispozici je dětský koutek (hraci konzole Playstation 2, TV s dětským programem, stavebnice LEGO, …), letní terasa v parku u restaurace s dětským hřištěm.
huť 1000 m (12 min. pěšky) Ďábelská huť Liberec - nejstarší a nejvyhledávanější noční klub v Liberci, který pro Vás hraje středa, pátek, sobota do 5:00
zavora 150 m (3 min. pěšky) Sport Závora - půjčovna a prodej sportovního vybavení zaměřeného na zimní sporty. Nabídka lyží, snowboardů a potřebného příslušenství i oblečení.


Další důležité odkazy

dpml.jpg Dopravní podnik města Liberec – nabídka tramvajových a autobusových spojů.
jizerky.jpg Portál jizerky.cz – ucelené informace o krásách, zajímavostech a možnostech Jizerských hor.

Půjčovna jízdních kol | Půjčovna sportovních a turistických potřeb | Půjčovna os. automobilů


Interhostel Liberec

ikony1.jpg
Poszkujesz przyjaznego i taniego zakwaterowania w spokojnej części Liberca? W naszym mieście znajdziesz wiele miejsc, w których możesz przenocować, jednak u nas czeka na Ciebie piękna okolica u podnóża Gór Izerskich przy jednoczesnej bliskości centrum miasta, od którego dzieli nas zaledwie 15-minutowy spacer wzdłuż zalewu. Samochodem to zaledwie 3 minuty drogi. Inter hostel zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Starý Harcov niedaleko zalewu, ZOO i ogrodu botanicznego. Środkami komunikacji miejskiej można dostać się stąd praktycznie wszędzie, zarówno do Bedřichova jak i na Ještěd. Inter Hostel Liberec jest nowoczesną placówką jakością usług odpowiadającą pensjonatowi lub taniemu hotelowi, przeznaczoną dla niezależnych podróżników, pracowników firm, drużyn sportowych oraz studentów. Oferujemy zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z własnym zapleczem sanitarnym i apartamentach wyposażonych w telewizję satelitarną, lodówkę, niektóre z aneksem kuchennym.

Rezerwacja online

Przyjad: kalendar ikona
Wyjazd: kalendar ikona
platba online
text patičky ...
dash kurz, webdesign Liberec: jezek-web.com
Inter Hostel Liberec v Liberci hodnocenĂ­